Присвячується 2016

Багато було сказано про 2016 рік. Люди писали, що рік важкий, бурхливий, ще й до того всього високосний. Перед Новим 2016 Роком всі швиденько прочитали гороскопи, поради від знатних астрологів; подивилися на мапи зірок, аби знати, до чого бути готовими, наче можна передбачити заздалегідь де, коли і як тебе знайде те лихо, чи те щастя, яке судилося.

Рік був неоднозначним, наче вируюче, неспокійне море. Та яке там море? Для деяких країн, це було розубрхане, невгамовне пекло, яке неможливо приборкати. А для деяких людей, це був час піднесення, щастя, штилю. Не можу сказати, що повністю штилю, але тимчасового безвітря точно.

Правду говорили, що 2016 рік буде наче Американьскі гірки, повний піднесень і злетів. Якщо ти сильний, аби втриматися, то триматися треба сильно-сильно. Бо дуже легко випасти і опинитися на землі. Так, так, будучи на висоті, це несподівано-можливо впасти до самого долу. І доведеться починати все спочатку. Так і було на протязі цього року. Здавалося б, що вже на висоті і нічого не зможе вибити з сідла, і тримаєшся, і все вдається…а ні, бах, і вже на землі..на холодній, повній розпачу і розбитих сподівань землі.

Особисто мені цей рік приніс багато-багато-багато всього. Я не говорю про матеріальні речі, чи дрібнички, які можна придбати на розпродажі. Ні, тут йдеться про рівень моральний. Траплялося хтозна-скільки курйозних речей, було чимало втрат і болючих моментів. Було безліч світлих, приємних, до болю в животі веселих хвиль. Були хвилини розпачу, коли опускалися руки, коли більше не було сил аби добігти ще один кілометр, а за ним ще один; коли не вистачало “дихалки” дойти до кінця тренінгу; коли не було знання, куди йти, і електронна мапа більше не ловила сигнал. Було чимало всього різного…Були питання “за що мені це все..” і фрази “я такого не заслуговую”…

Хочеш або не хочеш, заслуговуєш чи ні, але все одно це трапиться. Я вдячна за всю радість, яку приніс; за щастя і миті супер щастя, найвищого взлету, які проявлялися сльозами. Вдячна за нові зморшки, якими борознив обличчя; за нові переживання! Ти довів, що я жива і я живу, і це нормально не замальовувати, не приховувати радості. Дякую за квіти, подарунки, поцілунки і обійми! Дякую за те, що залишав в спокої хоча б на декілька днів…Я дякую, що забирав людей, змітав з мого життєвого шляху тих, з якими не могло скластися нічого. Дякую, що приносив комліменти, солодкі пестощі, одурманену брехню! Вдячна за волю, витримку і віру! Молодець, що забрав парочку кілограм і змусив вшивати сукєнкі, джінсіки і блузочки. Дякую, що допоміг повірити, що рани загояться. А найголовніше, що майже загоїлися! Я повна признання за тисячі фото, за дитячі чисті почуття, пестощі, пустощі і  мурашки по шкірі, романтику і силу мріяти; за можливість писати, можливість творити, можливість жити!

Дякую, мій 2016!  Ти втілив в собі риси справжньго бунтівника – сильного, зі сталевою вірою, іноді холодного і розсудливого, а іноді безахисного і безнадійно-втомленого! Ти вносив кольори в кожен день, малював своїми фарбами, не питаючи, не прислухаючись до думки інших! Ти – мій винахідник, мій чарівник, мій розум.

Я знаю, що ти вже пішов, і не маєш бажання мене слухати. Єдине прохання….Чи можеш підговорити 2017 рік бути сильним захисником, який недопустить розпачу, і виправить всі непорозуміння; милим другом, надійним вчителем і справжнім помічником; символом кохання і пристрасті; символом миру і життя!

Впевнена, що підговориш! Впевнена в тобі!

Привіт, новий чарівний 2017! Я знаю, що ти здійсниш всі мрії!
Привіт, новий чарівний 2017! Я знаю, що ти здійсниш всі мрії!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *